Oficina Administrativa

  • Dirección: Rúa Julia Pardo Montenegro nº13 3º piso, 27740 Mondoñedo
  • Atención al público: 9:30-13:30 De lunes a viernes (excepto festivos)
  • Teléfono: +34 982 507 227

Sede Federativa

  • Oficina federativa: Rúa Fotógrafo Luís Ksado nº17, Of.15, 36209 Vigo
ÁreaResponsableContacto
Secretaría e AdministraciónMaría Elvira Valderrávano de Molinaespeleoloxia@gmail.com
PresidenciaGonzalo Villarmea Carreiraspresidencia@espeleoloxia.org
Tesourería:
Susana Aguiarespeleoloxia@gmail.com
Vogalía de Actividades:Rosa María Varela Villasanteactividades@espeleoloxia.org
Vicepresidencia e Vogalía de Atlas de Cavidades e Canóns de GaliciaMarcos Vaqueiro Rodríguezatlas.cavidades@espeleoloxia.org
Vogalía de Publicacións:Xurxo Lorenzo Fouzfurada@espeleoloxia.org
Vogalía de RefuxiosReinaldo Costas Vázquezrefuxios@espeleoloxia.org
Vogalía de TPV e CompeticiónMaría Luisa Barros Rodrígueztpv@espeleoloxia.org
Dirección da Escola Galega de Espeleoloxía
Préstamo de material

Vacanteescuela@espeleoloxia.org
EGE - Facebook

Localizaciones