Actividades Destacados Noticias

Campeonato Nacional de TPV en Espeleología – Rexistrados- Programa Oficial – Resultados

Os días 11, 12 y 13 de outubro do 2019 celebraráse en Mondoñedo (Lugo) o Campeonato Nacional de Técnicas de Progresión Vertical TPV en Espeleología OPEN 2019.

Organizado pola Federación Galega de Espeleoloxía, e coa colaboración do Concello de Mondoñedo, a Confederación de Espeleología y Cañones, AON Seguros e a Deputación de Lugo.

Esperamosvos en Mondoñedo.

Resultados

— Velocidad

ApellidosNombreSexoCategoríaDorsalTiempoRanking 
Ortiz RomeroVeraFA - Alevín2100:5201
Ortiz RomeroNarelFA - Alevín2000:5302
Ortiz RomeroCandelaFB - Infantil2201:0201
Teixidor JiménezNúriaFB - Infantil2401:1352
Andres AnghelutaAlexMB - Infantil2501:0001
Sicilia MorrajaIbaiMB - Infantil1301:2302
Fernández GonzálezMartaFC - Juvenil502:1921
Buendia CañasJuanMC - Juvenil1202:3491
DzyamkoViktoriyaFD - Mayor1601:4901
Flores SafontMireiaFD - Mayor2601:56662
Barros RodriguezMaria LuisaFD - Mayor802:01503
Calabuig GonzálezRebecaFD - Mayor1002:01974
Vallejo DíazMayteFD - Mayor902:1405
Martín GarroteDavidMD - Mayor1901:1601
RegnerMaksymMD - Mayor1701:2102
Gago CarriónSergiMD - Mayor301:3653
Soto LirónJose MiguelMD - Mayor701:5404
Blesa MorenoAdriánMD - Mayor402:1905
Zendrera FerrésNuriaFE - Veterano1801:55251
Martín DíazMagdaFE - Veterano1402:02162
Gascó BlancoJorgeME - Veterano1501:18341
Ortiz CaballeroJoseME - Veterano2301:2102
Buendia MuñozJuan JoséME - Veterano1101:25373

— Resistencia

ApellidosNombreSexoCategoríaDorsalTiempoR
Ortiz RomeroVeraFA - Alevín2104:381
Ortiz RomeroNarelFA - Alevín2059:00
Ortiz RomeroCandelaFB - Infantil2207:221
Teixidor JiménezNúriaFB - Infantil2408:042
Andres AnghelutaAlexMB - Infantil2507:071
Sicilia MorrajaIbaiMB - Infantil1308:222
Fernández GonzálezMartaFC - Juvenil513:411
Buendia CañasJuanMC - Juvenil1217:291
Flores SafontMireiaFD - Mayor2608:261
Calabuig GonzálezRebecaFD - Mayor1010:052
DzyamkoViktoriyaFD - Mayor1610:503
Vallejo DíazMayteFD - Mayor959:00
Hernández MartínezRaquelFD - Mayor659:00
Barros RodriguezMaria LuisaFD - Mayor859:00
Soto LirónJose MiguelMD - Mayor705:261
Martín GarroteDavidMD - Mayor1907:312
Gago CarriónSergiMD - Mayor310:053
RegnerMaksymMD - Mayor1710:274
Blesa MorenoAdriánMD - Mayor413:055
Martín DíazMagdaFE - Veterano1410:211
Zendrera FerrésNuriaFE - Veterano1812:302
Ortiz CaballeroJoseME - Veterano2305:581
Gascó BlancoJorgeME - Veterano1506:592
de Yzaguirre i MauraIgnacioME - Veterano108:473
Buendia MuñozJuan JoséME - Veterano1117:334
Llenas AvellanedaManelME - Veterano259:00

— Circuito

ApellidosNombreSexoCategoríaDorsalTiempoRanking
Ortiz RomeroVeraFA - Alevín2103:381
Ortiz RomeroNarelFA - Alevín2006:022
Teixidor JiménezNúriaFB - Infantil2404:301
Ortiz RomeroCandelaFB - Infantil2204:362
Sicilia MorrajaIbaiMB - Infantil1303:351
Andres AnghelutaAlexMB - Infantil2503:432
Fernández GonzálezMartaFC - Juvenil517:251
Buendia CañasJuanMC - Juvenil1226:481
Barros RodriguezMaria LuisaFD - Mayor812:101
Flores SafontMireiaFD - Mayor2612:382
Vallejo DíazMayteFD - Mayor913:103
Calabuig GonzálezRebecaFD - Mayor1013:234
DzyamkoViktoriyaFD - Mayor1618:305
Soto LirónJose MiguelMD - Mayor708:201
Martín GarroteDavidMD - Mayor1911:342
Gago CarriónSergiMD - Mayor313:013
Blesa MorenoAdriánMD - Mayor415:444
RegnerMaksymMD - Mayor1715:445
Martín DíazMagdaFE - Veterano1418:231
Zendrera FerrésNuriaFE - Veterano1827:482
de Yzaguirre i MauraIgnacioME - Veterano115:291
Gascó BlancoJorgeME - Veterano1516:072
Ortiz CaballeroJoseME - Veterano2320:133
Buendia MuñozJuan JoséME - Veterano1123:274

— Equipos

NombreTiempoRanking
RIOJA11:171
GEME13:382
VALCAT15:143
CROISSANT19:424

— Autosocorro

ApellidosNombreSexoCategoríaDorsalTiempoRanking
Vallejo DíazMayteFD - Mayor901:571
Flores SafontMireiaFD - Mayor2602:032
DzyamkoViktoriyaFD - Mayor1602:133
Calabuig GonzálezRebecaFD - Mayor1002:294
Martín GarroteDavidMD - Mayor1901:101
Soto LirónJose MiguelMD - Mayor701:132
RegnerMaksymMD - Mayor1701:233
Gago CarriónSergiMD - Mayor301:264
Llenas AvellanedaManelME - Veterano201:401

Información

A cuota de inscrición ingresarase en:
CC: Federación Galega de Espeleoloxía
Caixa Rural Galega IBAN: ES51 3070 0045 1262 2747 4324

No caso de que non se atope na listaxe de rexistrados, rogamos fáganolo saber canto antes, para emendar o erro.

* Debido ás poucas inscricións que hai nalgunhas categorías,  estas agrupáronse para que poida haber competición e clasificación.